0531 963 6034
egitiminpusulasi@gmail.com
0531 963 6034
egitiminpusulasi@gmail.com

Hakkımızda

Pusulam Akıl Ve Zeka Oyunları Kulübü

Hakkımızda

Kulübümüz Tüm Akıl Ve Zeka Oyunları Federasyonu nezdinden faaliyetlerini yürütmektedir. Yakın bir gelecekte çağın öğrencilerine zihinsel ve duygusal alanda hizmet verebilmek adına farkındalık oluşturacak bir çok etkinliklere imza atacağız.

İlk etapta Akıl Oyunları, Robotik, Kodlama alanlarında ilerleyen süreçte de Tasarım, Maker, Mekatronik, Dikkat Eğitimi, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma, Go, ve  Bilişsel Beceriler gibi birçok branşta da eğitim ve etkinlik hizmetleri vereceğiz. 

Kurumumuz Federasyondan aldığı akademik destek, eğitim tecrübesi, işinde profesyonel olan deneyimli personeli, uzman kadrosu ve benzersiz eğitim içerikleri ile eğitim yapmaktadır. Kullandığımız eğitim malzemeleri ve ekipmanlarımız federasyonumuz tarafında özenle seçilen orijinal oyun ve eğitim kitleridir.

Gerçekleştirdiğimiz her eğitimde, çalıştığımız her projede  öğrenci ve veli memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Öğrencilerimiz ve velilerimizin mutlu olması ekip olarak bizi de mutlu ediyor. Geçmiş deneyimlerimizden aldığımız güçle, çalıştığımız projeye bütünüyle hükmediyoruz ve yaptığımız işlerde kalite standartlarını en üst düzeyde sağlıyoruz.

Eğitim içeriklerimizi, eğitmenlerimizi ve yönetim ekibimizi sürekli güncel tutuyoruz. Sürekli olarak teknoloji ve eğitim dünyasındaki, yeni gelişmeleri kurumumuza entegre etmeye özen gösteriyoruz.

 

Şaban KURT

TAZOF Başkanı

TAZOF Başkanından Mesaj

Değerli arkadaşlarım,
Akıl ve zekâ oyunları alanında faaliyet gösteren dernekler ile çıktığımız bu yolda, federasyon çatısı altında birleştik. Her biri kendi alanında güzel çalışmalara imza atmış, ülke menfaati için ter dökmüş, oyunlar ile eğitime katkı sağlamış arkadaşlarımızın federasyonumuz ile birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağına eminim. “Oyun çocuğun en ciddi işidir” sözünden yola çıkarak; eğitim öğretimde kullanılan materyallerin geleceğimizin teminatı olan bugünün küçükleri için ne kadar önemli olduğu ortadadır. Geçmişten günümüze ülkemizde bu alanda çalışmalar yapılmış olsa da istenen verim tam anlamı ile elde edilememiştir. Federasyon olarak “Akıl ve Zekâ Oyunları” kullanımını artırmak, kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışmalar yürüterek oyunların bireylere sağladığı faydalar hakkında başta öğretmen, öğrenci ve velileri bilgilendirerek toplumun her kesiminde oyun kullanımını istenen seviyeye getirmeyi planlıyoruz. Düşünen, üreten ve kendi kapasitesini verimli şekilde kullanan bireyler için “Akıl ve Zekâ Oyunları” vazgeçilmez bir hazinedir. Bu kıymetli hazinenin üretimden kullanımına bilinçli ellerden geçmesi ve sıkı kontrole tabi tutulması en önemli şartlardandır. Federasyon olarak akıl ve zekâ oyunlarının üretiminden kullanımına, lisanslı ürünlerin korunması ve genel sağlık yönetmeliğine uygun üretilmeyen taklit ürünler ile mücadele edilmesi gibi maddi manevi ülke menfaatine her faaliyette elimizden geleni yapacağımızı bildirmek istiyorum.
Ülkemizi büyük bir onurla ulusal ve uluslararası her ortamda temsil edecek olan federasyonumuz akıl ve zekâ oyunlarına gönül vermiş herkese kapılarını ardına kadar açmıştır…
Sevgi saygı ve hürmetle esenlikler diliyorum.